Yemek Dünyası
Yemek tariflerimizden ve forumumuzun sohbetinden faydalanmak icin lütfen üye olun..

Böylece sizlerde mutlu olun bizlerde..

Yemek Dünyasi Yönetimi.. :))
Yemek Dünyası
Yemek tariflerimizden ve forumumuzun sohbetinden faydalanmak icin lütfen üye olun..

Böylece sizlerde mutlu olun bizlerde..

Yemek Dünyasi Yönetimi.. :))
Yemek Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclik DünyasiAnasayfaYemek PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapüye listesi
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Medeniyet

YazarMesaj
ceyda
Admin
Admin
ceyda

Kadın
İş/Hobiler : ÖRGÜ-DİKİŞ
Puanlama : 29275
Seviye Puanı : 10
Ruh Halim : Medeniyet Karisik
Tuttuğum Takım : Medeniyet Galatasaraygp1
Müzik Tarzım : Medeniyet Popgw0
Hayvancığım : Medeniyet 47ed1bddb66b6f96ad04eackp0
Puan Gücü : Medeniyet 17_15

Medeniyet Empty
MesajKonu: Medeniyet   Medeniyet EmptyÇarş. 30 Eyl. 2009, 20:34

Medeniyet

Gümrük kapısından bir İngiliz, bir Fransız, bir Türk geçmek için bekliyorlarmış. Gümrük görevlileri valizlerini kontrol etmeye başlamış. Önce İngiliz'in valizine bakmışlar. İçinden 7 adet don çıkmış. "Niye 7 tane?" diye İngiliz'e sormuşlar. O da "Haftanın yedi gün var. Hepsi için bir tane. Pazartesi, Salı, Çarşamba..." demiş. "Vay be! Helal olsun medeniyete, temizliğe bak adamlardaki." Sıra Fransız'ın valizine gelmiş. açmışlar bakmışlar 8 tane don. "7'yi anladık da niye 8?" diye sormuşlar. Fransız "Pazartesi, Salı, Çarşamba... Hergün için bir tane, bir tane de ne olur ne olmaz diye yedek aldım" demiş. "Vay be! Adamlardaki temizliğe medeniyete bak!" demiş görevliler. Sıra Temel'e gelince açmışlar bakmışlar tam 12 adet don. "Vay be! Ne varsa bizim insanımızda var. Şu medeniyete, şu temizliğe bak!" Sormuşlar "Neden 12 adet?" Bizimki cevap vermiş "Ocak, Şubat, Mart,......"

Medeniyet
1 sayfadaki 1 sayfası